Обладнання до кави
Нижче наведений перелік кавового обладнання, яке ми Вам рекомендуємо, виходячи з досвіду. Для наших постійних клієнтів — суттєві знижки.
Ручні

GAGGIA CLASSIC COFFEE

Корпус з нержавіючої сталі, професійна латунна робоча група і соленоїдний робочий клапан — дають основу для приготування вишуканого напою еспресо. Все решта за Вами: якісна кава, правильний і свіжий помол, робота з самим апаратом. Для високоякісного приготування напою – потребує достатньо професійних навиків роботи з апаратом. Для любителів кави з професійним підходом для приготування

Ціна до 7799 грн
Купити

Saeco Estrosa Manual Espresso

Кавоварка для любителів достатньо якісної кави, без потреби особливої підготовки для роботи з ручним апаратом

Ціна до 3999 грн
Купити
Автоматичні для дому

Saeco Lirika silver OTC

Компактна надійна кавоварка, зручна в приготуванні капучіно, прекрасно готує еспресо. Продуктивність: до 30 порцій в день.

Ціна до 14400 грн
Купити
Автоматичні для офісу

Saeco Aulika MID

Надійна кавоварка, зручна в користуванні, прекрасно готує еспресо. продуктивність до 120 порцій в день

Ціна до 28980 грн
Купити

Saeco Aulika Focus silver

Компактна надійна кавоварка, зручна в приготуванні капучіно, прекрасно готує еспресо. Продуктивність до 120 порцій в день.

Ціна до 26787 грн
Купити
Кавомолка для дому

Delonghi KG 89

Якщо у Вас ручна кавоварка, або Ви любитель кави з турочки, то Вам необхідна кавомолка. Тільки свіжозмелена кава має вишуканий смак і аромат. Найважливіше для кавомолки, щоб вона: 1 - дрібно і рівномірно помолола каву; 2 - не "перепалила" її.

Ціна до 2599 грн
Купити